SEPET 0

Satın alınabilecek başka ürün yok

Şununla eşleştir:
Sipariş notları ekleyin
Bu bir hediye mi?
Ara toplam Ücretsiz

Gönderim, vergiler ve indirim kodları ödeme sırasında hesaplanır

2024 Gelin Mücevher Trendleri

"EVET" demenin EN Işıltı Yolu

2024 Gelin Mücevher Trendleri

Heyecan verici o gün yaklaştıkça kalbiniz hızlı atıyor, her şeyin kusursuz olması için uzun listeler yapıyor ve detaylar arasında kaybolurken bazen en önemli şeyleri unutma korkusu içinizi sarıyor. Mücevherler küçük detaylar gibi görünse de, hayalinizdeki o masalsı görüntüyü oluşturan en temel öğelerdir. 2024'te gelin mücevherleri, çiçek desenli zarafetten renkli değerli taşların ihtişamına, incinin klasik cazibesinden renkli minelerin modern dokunuşlarına kadar geniş bir yelpazede parlıyor.

Mücevherlerde Açan Çiçekler

Doğadan ilham alan çiçek desenli mücevherler, düğün gününüzü saran çiçeklerin size asla yetmeyeceğini hissettirir. Alice'in Harikalar Diyarı'ndaki masalsı bahçede kaybolmuş gibi, siz de kendinizi o çiçeksi kokuların arasında kaybetmek isteyeceksiniz. Çiçek desenleri elbiselerde olduğu gibi mücevherlerde de minimalist izlerini taşıyacaklar. Yıllar sonra bu çiçek desenli mücevherlere baktığınızda, o günün ihtişamını ve romantik atmosferini hatırlayacaksınız.

Modern İnciler: Klasikten Çağdaşlığa

İnci mücevherler, ince ayrıntılarda eskiden hissedilen nostaljik duyguyu taşır ve hiçbir zaman güncelliğini kaybetmez. Her ne kadar babaanne veya anneannelerimizin mirası gibi sunulmaya çalışılsa da, incilerin modern tasarımlardaki yorumu hala kalbimizin ritmini değiştirmeye yetiyor. Perla Pırlanta İnci Kolyesi ile incinin zarafetini düğün gününüze taşıyın.

Renkli Aşk Hikayelerini Taşıyan Değerli Taşlı Mücevherler

Renkli değerli taşlı mücevherler, renkli aşk hikayelerinin baş kahramanlarıdır. 2024'te ivme kazanarak, alternatif tasarımlar arayışında olanların gönlünü hoş tutuyorlar. Prenses Diana gibi derin ve gizemli tasarımları sevenler için Mavi Topaz Yüzük, aşkın narin pembesini bir ömür boyu yaşatmak isteyenler için Pırlanta Morganit Yüzük, Lilium Pembe Topaz Küpe, kır düğünlerinin yemyeşil atmosferini taçlandıracak Pırlanta Peridot Yüzük gibi renkli taşlı mücevherler bu sezon daha fazla ilgi görüyor.

Konuşulacak Sofistike Parçalar

Göz alıcı statement mücevherler, buradayım demek isteyen gelinlerin seçeneğidir. Düğünden sonra da konuşulmak isteyen cesur kızlar, daha geometrik ve gösterişli mavi, konyak ve siyah pırlantalı sofistike parçalara yönelebilirler.

After-Party'lerin Yıldızı

Ve geldik düğünün en eğlenceli kısmına... after-party'ler! Sizleri bilemiyoruz ama biz bu sene renkli mineli pırlanta mücevherlerin inanılmaz sükse yapacağını düşünüyoruz. After-party için alternatif ve farklı seçenekler arayanlar, daha sonra günlük hayatta da kullanabilecekleri renkli mineli pırlanta mücevherlerini tercih ederlerse hiç kaybetmezler. Özellikle deniz kenarında bir after-party yapıp sabahına kendini kumsalda güneşlenirken hayal edenler NEOmi koleksiyonunun partiye uygun tasarımları ile aşk yaşayacaklardır. 

Bu yaz evlenecek tüm kızlara buradan selamlıyor ve ömür boyu sürecek mutluluklar diliyoruz. Mücevherler sonsuza kadar aşkı dorukta yaşadığınız dönemleri hatırlatır, bunu unutmayın!