Garanti Şartları

 

Luxo’nun tüm pırlanta ürünleri ömür boyu garanti sertifikasıyla beraber size sunulur. Uzun yıllar yanınızda olacak bu ürünle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, size verilen Luxo sertifikanızla taş düşmesine karşı ömür boyu garantinizi kullanabilirsiniz.

Biliyoruz ki takılarınız sizin için çok önemli, Luxo sağlamış olduğu garantiye ek olarak ömür boyu satın almış olduğunuz ürünlerinize ücretsiz bakım  hizmeti sunuyor. Ayrıca yüzük ölçüleriniz için ücret alınmamaktadır.

Bu sertifikanın ve bakım hizmetlerinin geçerli olabilmesi için, üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere hiçbir şekilde müdahalede bulunmaması gereklidir. Sertifikanızı mutlaka saklamalısınız. Ürününüzle ilgili her türlü işlem için lütfen müşteri hizmetlerimize ulaşın. Biz, bu ürünle beraber ömür boyu yanınızda size destek sağlayacağız.

Nasıl Randevu Alırım?

Müşteri hizmetlerimize +905345006448 iletişim numarasından veya sales@luxodiamond.com üzerinden ulaşarak ürününüzün sipariş numarasıyla beraber yaptırmak istediğiniz işlemi iletebilirsiniz.

Nereye ve Nasıl Göndermeliyim?

Tadilat görecek veya bakımı yapılmasını istediğiniz ürünü, müşteri hizmetlerimizle görüştükten sonra size verilen adrese, ürünün ve sertifikasının zarar göremeyeceği bir şekilde tarafımıza yollayabilirsiniz. Alınan ürünleriniz maksimum 15 iş günü içerisinde tarafınıza ücretsiz bir şekilde kargolanacaktır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. Faturasız ve sertifikasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. Lütfen fatura ve sertifikanızı özenle saklayınız.